Art cool a nástěnné jednotky

Nástěnné jednotky

nástěnné jednotky Nejpříjemnější proudění vzduchu pro člověka lze nalézt v přírodě. Po nesčetných rozborech prováděných společností LG, byla ve výrobkové řadě aplikována vědecká teorie chaosu, která účinným způsobem vytváří svěží,přirozený vánek. Navíc, systém invertorové jednotky je vybaven kompresorem s proměnlivou rychlostí otáček, což znamená, že je možné přizpůsobit okamžitě vydávaný výkon při chlazení či vytápění skutečným podmínkám v místnosti.

Art cool

nástěnné jednotky Konečně můžete mít klimatizační jednotku stylového, přitažlivého vzhledu a s progresivní technologií. Pro dosažení vybroušeného stylu byla výrobková řada ARTCOOL vybavena novým čističem vzduchu NEO-Plasma,antikorozní úpravou Gold Fin a dalšími novými funkcemi, jako je např. Auto Clean. Výrobková řada od 2kW do 10kW je vhodná pro menší prostory, jako jsou ložnice ,ale i větší kanceláře a představuje tak vítanou alternativu ke konvenčnímu designu běžně používaných jednotek. Invertory společnosti LG představují špičku v oblasti efektivního využití technologie díky své novované funkci.Namísto kompresoru s daným počtem otáček, je systém invertoru LG osazen kompresorem s proměnlivou rychlostí otáček, což umožňuje přizpůsobit okamžitý výkon při chlazení či vytápění skutečným podmínkám v místnosti.


Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.