Chladící,mrazící skříně a boxy

Chladící,mrazící skříně a boxy
Naše firma vybavuje řeznictví a výrobny chladícím zařízením
do prostorů výroby s potřebnou teplotou +8°C+12°C

Také vybavujeme nejen potravinářské řetězce chladícími a mrazícími boxy nebo chladícím a mrazícím nábytkem.

Chladící,mrazící skříně a boxy
Dodáváme chladící a mrazící dveře různých typů dle přání zákazníka
v rámci možností.

Tepelně izolační panely

Základním stavebním prvkem chladírenských a mrazírenských boxů jsou sendvičové PUR panely základních tloušťek 60, 80, 100, 130 a 180 mm. Panely vyhovují přísným ekologickým a hygienickým předpisům. Vnitřní a vnější povrch panelu nejčastěji tvoří pozinkovaný lakovaný plech libovolného odstínu RAL (standardně RAL 9010), ale na přání je možné dodat též panely s jiným druhem plechu (např. AL-plech, či nerezový plech). Vnitřek panelu tvoří izolační vrstva polyuretanu. Panely se k sobě spojují po obvodu zapěněnými speciálními zámky = systém SNAP-IN. Boxy jsou konstruovány jako modulové stavebnice, což umožňuje jejich vysokou variabilitu.
Stavebnicové provedení kdykoliv umožní rozšiřování, rozebírání a přenesení na jiné místo. Boxy lze sestavovat do nejrůznějších kombinací a objemu desítek až stovek metrů krychlových. Uvnitř lze použít příčky k vnitřnímu členění dle přání uživatele. Tvrdá polyuretanová pěna PUR je nejlepší známý tepelný izolant s koeficientem tepelné vodivosti λ = 0,0226 W/m K. Při aplikaci izolace o tloušťce 80 mm je tepelný odpor R = 3,54 K m2/W. Tepelná izolace je tedy při stejném tepelném odporu výrazně tenčí a je možno dosáhnou významných prostorových úspor ve srovnání s jinými druhy tepelných izolací. Chladírenské a mrazírenské boxy se skládají ze stěnových, stropních, rohových a podlahových panelů a pomocí montážních prvků.

Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.