Chlazení vody

chlazení vody Důležitým faktorem pro správnou funkčnost chladícího zařízení vody je přesná projekce a výpočet chladícího výkonu,kterou naší firmě zajišťuje odborník projektant zabývající se chladícím zařízením v tomto oboru.

Naše firma dodá a namontuje chladící zařízení pro vnitřní i venkovní použití s kompletním zapojením primárního a sekundárního okruhu vody a to do výkonu až 800kW. To vše je samozřejmostí s kompletní dokumentací,revizní zprávou,záručním a pozáručním servisem.

Chlazení vody v pozáruční době

chlazení vody Naše firma se také zabývá servisem chladícího zařízení v pozáruční době a to jak v tiskárnách tak v jiném výrobním oboru.
Po dlouholeté praxi a tím i zkušeností se nebojíme vstoupit i do zařízení bez dokumentací,nebo jiných neznámých výrobců.
S velkou podporou našich centrálních skladů jsme schopni vadné součástky vyměnit originálními díly a případně v možnostech zařízení nahradit díly jiných výrobců a to ve stejné kvalitě.


Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.