Komerční jednotky

LG Electronics je celosvětově nejprodávanější značkou.

"Vynikající kvalitu klimatizačních jednotek společnosti LG uznávají lidé po celém světě". Podle článku, zveřejněného v časopise JARN (Japan Air Conditioning,Heating & Refrigeration News), což je známé odborné periodikum v oboru chlazení, vytápění a klimatizace, se stala společnost LG Electronics největším prodejcem klimatizačních jednotek.Důsledným využíváním svých špičkových technologií a výsledků výzkumu a vývoje je společnost LG Electronics pevně rozhodnuta si udržet své vedoucí postavení na trhu klimatizačních jednotek.


Kazetové jednotky

Komerční jednotky Regulace proudění vzduchu
Úhel lamel lze nastavovat v páru podle prostředí, v němž je klimatizační jednotka instalovaná.Např. přímé proudění vzduchu může být nepříjemné, vede k nepohodlí a ke snížení produktivity práce. Ovládání lopatek pomáhá tento problém řešit. Vylepšená konstrukce lamely umožňuje komfortnější distribuci vzduchu a proudění vzduchu v místnosti bez tzv.mrtvých zón.Kanálové jednotky

Komerční jednotky
Protože je kanálová jednotka skrytá ve stropě, její instalace je vhodná v místech, kde je vyžadována sdružená nebo individuální klimatizace pro budovy s mnoha místnostmi nebo halami, jako jsou restaurace, koncertní sály a hotely. Instalace není omezená umístěním svítidel ani uspořádáním místnosti, prostřednictvím instalace různých výústek lze snadno provést renovaci interiéru.


Konvertibilní jednotky

Komerční jednotky
V závislosti na tom, kolik místa máte k dispozici, můžete tuto jednotku nainstalovat pod strop nebo na podlahu. Směr vertikálního proudění chladného vzduchu lze nastavit pomocí dálkového ovladače.Konstrukce jednotky zajišťuje nízkou hladinu hluku a umožňuje tiché a příjemné chlazení.Sloupové jednotky

Komerční jednotky
Sloupová jednotka dokonale splývá a perfektně ladí s vybavením místnosti. Přísun čistého a čerstvého vzduchu je zajištěn díky vysokému chladícímu výkonu a systému pro čištění vzduchu.
Střešní jednotky

Komerční jednotky
Jedná se o hospodárný a uživatelsky příjemný výrobek vhodný pro středně velké domy a obchody. Tyto jednotky mají nejrůznější režimy provozu, včetně automatického restartu, omyvatelného antibakteriálního filtru, atd. Instalace této jednotky je vhodná v případě, že chcete ušetřit cenný vnitřní prostor nebo nemáte na stropě k dispozici dostatečný prostor. Jednotka se pak umístí na zem nebo na střechu, tj. instalace je naprosto flexibilní v závislosti na vašich požadavcích.


Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.