Multi split jednotky

Pro komerční prostory

multi-split-jednotky Multi systémy společnosti LG nabízejí nejrůznější vnitřní i venkovní jednotky až do 16,4kW.

Existuje více než dva tisíce kombinací 19 venkovních a 38 vnitřních jednotek. Moderní technologie systémů Multi Split umožňuje provoz vnitřních jednotek s rozdílnými teplotami a rychlostí otáček ventilátoru. Multi Split systém umožňuje připojení jední venkovní jednotky k několika vnitřním jednotkám s velkými výkony pro hotelové recepce, ale i malé výkony pro obytné místnost. LG nabízí široký sortiment vnitřních jednotek. Stylové jednotky ART COOL, nástěnné jednotky, kazetové jednotky, kanálové jednotky, flexi jednotky.

Pro obytné prostory

Až 70% úspory energie při invertnim řízeni TPS
Multi split invertni system TPS je klimatizaani system s velkou usporou energie, který využívá jeden vysoce účinný kompresor pracující konstantni rychlostí a jeden kompresor s DC invertorem.

Provedení Multi split je nejideálnější řešení klimatizace pro rodinné domy, nebo se tak vyhnete nevzhledným instalacím několika venkovních jednotek na venkovní fasádě Vašeho domu, jako to bývá u běžně používaných jednotek v provedení split. Jedním přístrojem ochladíte až 9 pokojový byt, nebo rodinný dům.


Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.