Naše nabídka klimatizace

Naše nabídka klimatizace Klimatizační jednotky LG jsou šetrné k životnímu prostředí a míří do budoucnosti


S ohledem na snížení koncentrace freonových plynů, které jsou hlavním narušitelem ozónové vrstvy Země, je používáno alternativní chladivo R−410A. Pro zákazníky dbající o své zdraví je určen nový čistič vzduchu NEO− Plasma s vysoce účinnou sterilizací. Za vynikající konstrukci získala modelová řada ARTCOOL cenu mezinárodního fóra (International Forum Design Award) a cenu Reddot. Moderním přístupem bylo dále vylepšeno proudění vzduchu a dosaženo tak nejnižší úrovně hlučnosti ve světovém měřítku,při zajištění podstatně příjemnějšího a kvalitnějšího prostředí v místnosti.

Naše nabídka klimatizace Naše fima se specializuje na klimatizace LG nejen z důvodu spolehlivosti a tichosti na které si firma LG zakládá,ale také z důvodu častého a kvalitního proškolování techniků,kterou musí servisní technici mít pro montáž a zapojení.Dostupnost a včasné dodání náhradních dílů je od firmy LG hlavní prioritou.


Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.