Sdružené jednotky

Sdružené jednotky Sdružené jednotky EURO-LINE jsou osazeny kompresory Unité Hermetique.

Kompresory mohou být stejného, nebo rozdílného typu. Tyto jednotky jsou dodávány v provedení se vzduchovým kondenzátorem, který je soucástí jednotky, nebo v provedení bez vzduchového kondenzátoru.


Konstrukční řešení sdružených jednotek s hermetickými kompresory

Vyrobená chladící jednotka EURO má propojena všechna potrubí, je naplnena olejem a vyvakuována. Kompletní elektrické propojení je vyvedeno do specielní svorkovnice umístené na rámu jednotky. 3 nebo 4 hermetické kompresory s vyhříváním oleje průhledítky oleje každý kompresor je na výtlaku osazen zpětným ventilem kombinovaný presostat (nízkotlaký a vysokotlaký) elektronický snímač tlaku sběrač chladiva s uzavíracími ventily, průhledítky a elektronickým snímačem hladiny U jednotek se sběračem do objemu 9l není snímač hladiny dodáván. tlakove řízený regulátor otáček ventilátorů kondenzátoru rotalock ventil do průmeru 35mm osazený na společném sacím potrubí uzavírací ventil ve výtlačném potrubí před vstupem do kondenzátoru plnící ventilek v potrubí vyrovnání oleje, aby bylo možné měnit a nebo doplňovat olej ventilátor pro ochlazování kompresoru Unité Hermetique u sdružených jednotek dodávaných bez kondenzátoru velkoryse dimenzovaný, vzduchem chlazený kondenzátor s hliníkovými lamelami

Řídící regulátor

K řízení sdružené jednotky je použit řídící regulátor Dixell XC 440C. Při použití stejných kompresoru pracuje regulátor na principu optimalizace počtu proběhlých motohodin. U kompresorů s různým chladícím výkonem pracuje řídící elektronika s vnitřním algoritmem, který optimalizuje poměr požadovaného chladícího výkonu a počtu motohodin jednotlivých kompresorů . Regulátor Dixell XC 440C je při použití čidel PTC možné použít pro chlazení vody. Alternativně je možné dodat dražší řídící regulátory WURM DCC 2000, nebo KRIWAN INT 102D s rozhraním LON – bus.


Krásný apartmán u Prahy. Vodovodní baterie. Sháníte servis kompresoru? Pilates v Ústí nad labem. Módní poradenství pro vás.